Сәлемдесу әдебі

Алгебра 7 сынып
CабыркуловаЖ. Ә.
Сабақтың тақырыбы: Бірмүшенің стандарт түрі (слайдымен)
Сабақтың мақсаты 1. Бірмүшелерге көбейту, бөлу және дәрежелеу амалдарын қолдану арқылы стандарт түрге келтіру әдістерін түсіндіру
2. Оқушыларға топтық және жекелеген тапсырмалар беру арқылы есеп шығару әдістерін, шығармашылық қабілеттерін дамыту.
3. Оқушыларға топтық жұмыстар беру арқылы оларды өзара көмектесуге, береке - бірлікке, ынтамақтастыққа тәрбиелеу.
Сабақтың түрі Аралас сабақ
Сабақтың көрнекіліктері Сызбалар, тақта, интерактивті тақта, карточкалар.

1. Ұйымдастыру кезеңі
1) Сыныптың сабаққа дайындығын тексеру.
2) Сәлемдесу әдебі.
3) Слайдта көрсетілген фигуралар бойынша яғни дөңгелек , үшбұрыш және төртбұрыш белгілері бойынша оқушыларды топқа бөлу, топ басшысын, топ баяндаушысын сайлау
4) Топтарға бөлінгеннен соң оқушылардың сабаққа назарын аудару.

2. Өткенді қайталау
Өткен сабақты қайталау үшін үш топқа арналған үш сұрақ қойылады(әрбір сұрақ 2 балл). Сұрақтарға дұрыс жауап берген топқа 2 балл қосылады.
(Слайдпен көрсетіледі)
Қайталау сұрақтары:
1. Бірмүше деген не?
2. Бірмүшенің коэффициенті деген не?
3. Бірмүшенің стандарт түрі деген не?

1. Өткен сабақта не оқыдық?
Өткен сабақта оқыған үш мәселе бойынша қысқаша түсінік беріледі. (Слайдпен көрсетіледі)



Ұқсас жұмыстар

МӘТІНДІ ТАЛДАУ ӘДІСТЕРІ
Сөйлеу әдебі ұғымы
Қазіргі заманғы күнделікті әдептілік
Сәлемдесу
Тілдік тұлға және оның мәдени құзіреті
Сөз құдіреті
Қазақ халқындағы қарым-қатынас жүйесі мен сөйлеу әдебі
Адамның әлеуметтік мәртебесі: сөйлеу әдебінің ерекшеліктері
Cөз әдебін қалыптастыру жолдары
Сөз этикетінің қызметі
Ахмет Байтұрсынұлының «Әдебиет танытқыш» еңбегі ХХ ғасыр басындағы әдебиеттану ғылымының контексінде
Спандияр Көпеев және балалар әдебиеті
Ежелгі Грек музыка әдебиеті
Әдеби аударма ғылымының тарихы
Әдеби тіл туралы ұғым
ЕЖЕЛГІ ДӘУІР ӘДЕБИЕТІ
Мұқан Иманжановтың балалар әдебиетіне қосқаны
Қайта өрлеу дәуіріндегі итальян әдебиеті
СӘКЕН БАЛАЛАР ӘДЕБИЕТІНІҢ НЕГІЗІН САЛУШЫ
Алашорда және қазақ әдебиеті