Деңгейлік тапсырма
Сабақтың тақырыбы: Жай бөлшектерге амалдар қолдану тарауын қайталау
Сабақтың мақсаты: 1. Жай бөлшектерге амалдар қолдану тақырыбынан алған білімдерін тұжырымдап, білім дәрежелерін байқау.
2. Іскерліктерін, өз бетімен еңбектенуін, оқушылардың білім дағдыларын, танымдық қасиеттерін дамыту.
3. Оқушылардың ойлау қабілетін жетілдіру, оларды шыдамдылыққа, өз бетінше еңбектенуге тәрбиелеу.
Сабақтың әдісі: Сұрақ - жауап, деңгейлеп - саралап оқыту.
Сабақтың түрі: Алдар көсе аңыз әңгімесіне саяхат
Пән аралық байланыс: Информатика, қазақ әдебиеті
Сабақтың жоспары:
1. Сұрақ - жауап
2. Деңгейлік тапсырма
3. Оқулықпен жұмыс
4. Сәйкестендіру тест
5. Логикалық есептер
6. Семантикалық карта
7. Қорытындылау(жұмбақ шешу)
8. Жай бөлшектің шығу тарихы
Сабақтың көрнекілігі: интерактивті тақта, слайд.
Сабақтың барысы:
1. Ұйымдастыру бөлімі. (амандасу, сыныпты түгендеу)
2. Үй тапсырмасын тексеру.
3. Қайталау.
1. Сұрақтар:
1. Жай бөлшектер дегеніміз не?
2. Өзара кері сандар дегеніміз не?
3. Бөлімдері бірдей бөлшектерді қосу мен азайту ережесі.
4. Бөлімдері әр түрлі бөлшектерді қосу мен азайту ережесі.
5. Бөлшектерді бөлшекке көбейту.
6. Санның бөлігін табу. Бөлігі бойынша санды табу.
7. Жай бөлшектерді бөлу ережесі.
2. Деңгейлік тапсырмалар
Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы,
№132 орта мектебінің
математика пәнінің мұғалімі
Ермекова Гульнария Амантаевна
Презентациясын жүктеу[ hide]
Мемлекеттік тілді деңгейлік оқыту технологиясы
Орыс сыныптарында қазақ тілі сабақтарындағы деңгейлік тапсырмалар жүйесі
Қазақ тілінің сөздік қоры мен сөздік құрамын оқыту жолдары
ИФОРМАТИКА САБАҒЫН ДЕҢГЕЙЛЕП ОҚЫТУ АРҚЫЛЫ САБАҚ ЖҮРГІЗУ
Сөз таптарын оқытуда деңгейлеп саралап оқыту технологиясын қолдану үлгілері
Қағанаттар атауы техникасымен топқа бөлу
Топтастыру технологиясы
Инновациялық педагогика
Қазақ тілі сабағындағы жазба жұмыстарының жүйесі
Деңгейлеп – саралап оқыту технологияларын оқыту үрдісінде пайдалану
Дипломдық жұмыс тапсырмалары
Мектептегі тәжірибе кезеңінде орындауға арналған тапсырмалар
Бес әлеуметтік бастама - Елбасының қолдауымен халыққа жолданған нақты тапсырмалары мен оның орындалу мерзімі бар әлеуметтік бағдарлама
Хан атынан Бөгенбай, Қабанбай батырларға тапсырма алып баратын еді дейді көнекөздер
Бағалау критерийі тапсырма
Мыстан кемпірдің тапсырмасы
Есімі тапсырма
1945 жылы 4 ақпанда Чумаев барлаушылар тобымен Одер (Одра) өзенінің батыс жағалауына өтіп, жаудың техникасы мен адам күшін анықтауға тапсырма алды
ТОҚСАН БОЙЫНША ЖИЫНТЫҚ БАҒАЛАУҒА АРНАЛҒАН ТАПСЫРМАЛАР
Өңдеудің кіріктірілген ортасында тапсырмаларды шешу