Оқушыларға бұрыштың тригонометриялық функцияларының анықтамаларын тереңірек меңгерту Тригонометриялық функциялардың бұрыштарының мәнін таба білу білім, білік дағдыларын меңгерту
Сабақтың тақырыбы: Бұрыштың тригонометриялық функциялары
Сабақтың мақсаты:
Білімділік: Оқушыларға бұрыштың тригонометриялық функцияларының анықтамаларын тереңірек меңгерту Тригонометриялық функциялардың бұрыштарының мәнін таба білу білім, білік дағдыларын меңгерту.
Дамытушылық: Алған білімдерін өмірмен, басқа пәндермен ұштастыра білу. Есептер шығаруда тиімді тәсілді қолдану
Тәрбиелік: Ойлау, есте сақтау қабілеттерін арттыру.
Сабақтың түрі: Жаңа материалды меңгерту сабағы
Сабақтың көрнекілігі: компьютер, слайд, плакат, бағалау парағы
Сабақтың әдісі: Ақпараттық коммуникациялық технологияны пайдалану
Сабақтың барысы
Ұйымдастыру
Қайталау сұрақтары(ассосация)
Жаңа сабақ (электронды оқулық бойынша)
Практикум
Жаттығу жұмыстары
Оқулықпен жұмыс(миға шабуыл)
Тест жұмысы(ой қозғау)
Қорытындылау(ББҮ)
Бағалау
Тест тапсырмалары
Негізгі мектептің алгебра курсында функцияны оқытудың мақсаттары, міндеттері
7-8-9 сыныптардан геометриядан таңдау курстарын оқыту
Жалпы тригонометриялық теңдеулердің түрлерін және оларды шешу жолдарын ашып көрсету
Математиканы тереңдетип окыту
Тригонометриялық функцияларды жетілдіре оқыту жолдары
Геометриялық есептерді шешу
Мектеп оқушыларына тригонометриялық функциялардың графиктерін салуды түсіндіруде есептеулерді жүргізу
Тригонометриялық теңдеулер
Сүт өнімі туралы мәлімет
Тригонометриялық өрнектерді түрлендіру
ҚР қоғамдық жаңа даму кезеңінде жоғары білім беру
XX ғасыр басындағы тарихи білім беру жүйесі
Жүсіп Баласағұнның «Құтты білік» дастанындағы халықтық педагогика негіздері
Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік билік органдарының жүйесі
Қазіргі кездегі қазақстандағы білім беру жүйесіндегі проблемалар
Мәдениет, салт-дәстүрлер денсаулық сақтау және білім саласындағы әлеуметтік саясаттың негізгі құраушы факторы
ХХ ғасыр басындағы тарихи білім беру
Мәдениет. Ғылым. Білім.
Білімді ұрпақ
Педагогика тарихында оқушыларға эстетикалық тәрбие беру жайлы ой-пікірлер