Барлық жолды табыңдар

Бірлесіп орындалатын жұмыстарға есептер шығарту

Бұл сабақ бірлесіп орындалатын жұмыстарға қатысты есептерді бекітуге арналған. Оқушылар бірлескен еңбек өнімділігін түсініп, есеп шығару алгоритмін қолдануды үйренеді.

Сабақтың мақсаты

Білімділік

Бірлесіп орындалатын жұмыстар туралы түсінік беру; есептер шығару дағдыларын қалыптастыру.

Дамытушылық

Логикалық ойлау қабілетін және есептеу дағдыларын жетілдіру; өз бетінше еңбектенуге үйрету; белсенділікті арттыру; пәнге қызығушылықты ояту.

Тәрбиелік

Оқушыларды өз ойын толық әрі дұрыс жеткізуге және топпен жұмыс істеуге тәрбиелеу.

Сабақ туралы мәлімет

Сабақ түрі
Бекіту
Көрнекілігі
Үлестірмелі тапсырмалар
Оқыту әдісі
Репродуктивті, практикалық

Сабақтың барысы

Ұйымдастыру кезеңі

  • Сәлемдесу.
  • Оқушыларды түгендеу.
  • Оқушылардың назарын сабаққа аудару.
  • Сабақтың мақсатымен таныстыру.

Үй тапсырмасы

№849, №851

Тексеру және талдау

Нәтиже

Жауабы: 6 күн

Ескерту: бастапқы мәтіндегі өрнектер толық берілмегендіктен, жауаптар ғана ықшам түрде ұсынылды.

Нәтиже

Жауабы: 15 сағат

Ескерту: есептің толық шарты көрсетілмеген.

Математикалық диктант

Төмендегі тапсырмаларды орындаңыз. Жауаптарды бөлшек түрінде және өлшем бірліктерін сақтай отырып жазыңыз.

Жеке жұмыс Қысқа жауап
  1. 1) 33 санының 2/11-ін табыңдар.

  2. 2) Барлық жолдың 3/5-і 9 км. Барлық жолдың ұзындығын табыңдар.

  3. 3) 19 саны 38 санының қанша бөлігін құрайды?

  4. 4) 1 км-дің 1/5-ін табыңдар.

  5. 5) 300 г — 1 кг-ның қанша бөлігін құрайды?

Авторы

Исаджанова Жаңылхан Айдархановна

Математика пәнінің мұғалімі

Мекеме

ШҚО, Үржар ауданы, «Қарабұйрат орта мектеп-бақша» КММ