Жануарларға байланысты жаңа сөздерді, сөйлемдерді қолдануға үйрету
Сабақтың тақырыбы: At the Zoo
Сабақтың мақсаты:
Білімділік: Жануарлардың түрлері туралы мәлімет беру. Жануарларға байланысты жаңа сөздерді, сөйлемдерді қолдануға үйрету.
Дамытушылық: Оқушылардың ойлау қабілеттерін арттыруға, ағылшын тілінде дұрыс сөйлеуге, тіл байлықтарын молайтуға, тілдерін төселдіре сөйлеуге дамыту.
Тәрбиелік: Жануарларды қорғай білуге, жанашырлыққа, оларды үнемі күтіп баптауға тәрбиелеу.
Көрнекіліктер: қима қағаздары, суреттер.
Сабақтың типі: жаңа білімді меңгерту.
Сабақтың түрі: аралас сабақ.
Сабақтың әдісі: шағын топпен жұмыс, ойталқы, әңгімелеу.
Пәнаралық байланыс: қазақ тілі, биология
Сабақтың жоспары:
I. Ұйымдастыру кезеңі.
II. Үй тапсырмасын сұрау.
III. Жаңа сабақты түсіндіру.
IV. Сабақты қорыту.
V. Үй тапсырмасын беру.
VI. Бағалау.
Күтілетін нәтиже:
- жаңа тақырып бойынша білім алады.
- пән бойынша дүниетанымдары кеңейеді.
- алған білімдерін жүйелей алады.
- Оқушылардың ағылшын тілінде ойлау және сөйлеу қабілеттері дамиды.
Сабақтың барысы:
I. Organization moment.
- Good afternoon boys and girls! Sit down.
- Who is on duty today?
- Is anybody absent?
- What can you say about this day?
- What date is it today?
- Thank you, sit down, please. Let’s start our lesson.
Warm - up activity.
We go to the Zoo
We go to the Zoo
Tomorrow, on Sunday
We go to the Zoo
Tomorrow, tomorrow
We go to the zoo
There is a Zebu there
And a Zebra, too
A bear and a monkey
And a kangaroo.
II. Work with the book
Today our new theme: At the zoo
Балалар, бүгінгі сабақта біз хайуанаттар бағына барамыз. Балалар, хайуанаттар бағында нелер бар.
СН: Жануарлар
Т: Үй жануарлары ма, жабайы жануарлар ма?
СН: Дұрыс, жабайы жануарлар. Ағылшын тілінде жабайы жануарлар деген сөзді wild animals деп атайды.
- Look at the board. I, ll read all this words. Then you must repeat with me.
A lion - арыстан
A kangaroo - кенгуру
An eagle - бүркіт
A giraffe - керік
A monkey - маймыл
Оқушыларды Mm әрпімен таныстырады: Moon, monkey, mummy.
III. Physical minute
- Pupils, are you tired? Do you like dancing?
Now, let, s rest. Let, s do our physical exercise. Look at the computer. Repeat after him or me.
IV. Doing exercises
Exc: 1 Find the word and circle.
Сканвордтағы сөздерді тауып, дөңгелете айналдыра сызады.
Exc:
At the Zoo жүктеу
Мектеп жасына дейінгі балалардың тіл дамыту жұмыстарының ерекшеліктері
Мектеп жасына дейінгі баланы тәрбиелеуде ана тілінің орны
Арнаулы сабақтарда грамматикалық жаттығулардың, дидактикалық ойындардың рөлі
Ерте жастағы (1 жастан бастап 3 жасқа дейінгі) балаларды тәрбиелеу мен оқытуға арналған «алғашқы қадам» бағдарламасы
Бастауыш сынып оқушыларының оқылым дағдыларын қалыптастыру
Мектеп жасына дейінгі балалардың даму құзіреттілігінің индикаторлар жүйесі
Бастауыш мектеп оқушыларының сөз жаттау
Мектеп жасына дейінгі балаларды байланыстырып сөйлеуге үйрету жолдары
Қазақ тілін мәдениеттаным бағытында оқытудың әдістемесінің ғылыми негіздері
Сөйлеу дамуының ЖТСД III деңгейі
ҚР қоғамдық жаңа даму кезеңінде жоғары білім беру
Оқытудың жаңа технологиясын пайдалану
Жаңа заман талабы
Негізгі қорлардың амортизациясын анықтау әдістері және олардың кәсіпорынның негізгі капиталын жаңартудағы ролі
Локомотив құралдарын қалпына келтіру, жөндеу және жаңаша жабдықтау «Жолбарыс» ЖШС-не қысқаша сипаттама туралы
Қосарлама сөздердің семантикалық сипаты
Дыбыс үндестігі арқылы орыс бөлімі студенттерін қазақша сөйлеуге үйрету әдістемесі
Локомотив құралдарын қалпына келтіру, жөндеу және жаңаша жабдықтау «Жолбарыс» ЖШС-не қысқаша сипаттама
АҚПАРТТЫҚ ТЕХНОЛОГИЯЛАРҒА БАЙЛАНЫСТЫ МАМАНДЫҚТАРДА «МӘЛІМЕТТЕР ҚОРЫ» БӨЛІМІН МЕҢГЕРУ ЕРЕКШЕЛІКТЕРІ.
Техникалық процесті қауіпсіз жүргізу техникасын оқып- үйрету