Оқушыларды топпен жұмыс жасауға бір - бірінің пікірін тыңдауға, бағалауға тәрбиелеу

Сабақтың тақырыбы: Ұлыбритания, Франция, Германия
Сабақтың мақсаттары:
1. Білімділік: Оқушыларды Батыс Еуропа елдерімен таныстыра отырып, олардың ерекшеліктері мен маңызына тоқталу.
2. Дамытушылық: Оқушыларды пәнге деген қызығушылықтарын ояту, ойлау қабілеттерін, шығармашылық белсенділігін дамыту және тез ойлауға, өз пікірін айтуға дағдыландыру.
3. Тәрбиелік: Оқушыларды топпен жұмыс жасауға бір - бірінің пікірін тыңдауға, бағалауға тәрбиелеу.

Сабақтың түрі: Жарыс сабақ
Оқыту әдісі: Топтастыру, сұрақ - жауап, түсіндірмелі
Сабақтың әдістемелік жабдықталуы: карта, оқулық, суреттер, интерактивті тақта.
Сабақтың барысы:
І. Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен амандасып, оқушыларды түгендеп, зейіндерін тұрақтандыру, 3 топқа бөлу, топ басшыларын сайлау

ІІ. Үй тапсырмасын тексеру.
Қайталауға арналған 3 топқа бірдей тапсырмалар беріледі, топ мүшелері жылдам, дұрыс жауап беру керек. Әр топқа өзін - өзі және топ басшылары бағалайтын парақ беріледі
ІІІ. Жаңа сабақ
Жаңа сабақтың тапсырмаларын бермес бұрын тақтадағы атаулар қай мемлекетпен байланысты екенін сыныппен бірігіп мұғалімнің көмегі бойынша анықтайды.
Бавария
BMV
Рудольф Дизель
Michael Schumacher
Иоганн Себастьян Бах
Людвиг ван Бетховен
Рейн
Йоахим Гаук
Метро
Футбол
Букингем сарайы
Стоунхендж
Гринвич
Елизаветта ІІ
Лувр мұражайы
L’Oréal
Монблан тауы
Рено
Эйфель мұнарасы
ЮНЕСКО ғимараты
Зинедин Зидан
Франсуа Олланд



Ұқсас жұмыстар

Сыни тұрғыдан ойлау стратегиялары
СЫНИ ТҰРҒЫДАН ОЙЛАУ МЕН ЖАЗУ АРҚЫЛЫ ОҚУШЫ ТАНЫМЫН АРТТЫРУЫНЫҢ ЭКСПЕРИМЕНТТІК ЗЕРТТЕУІ
ЖАҢАРТЫЛҒАН БІЛІМ МАЗМҰНЫ ГЕОГРАФИЯ ПӘНІНДЕ
Топтық жұмыстың тиімділігі
Әдебиет сабақтарында инновациялық әдіс
Сын тұрғысынан оқыту
Сын тұрғысынан ойлауды бағалау
Қазақ әдебиетін оқытуда сын тұрғысынан ойлау технологиясы
Сын тұрғысынан ойлауына арналған сабақ жоспары
Сын тұрғысынан ойлау технологиясының стратегиялары
Жастар арасындағы жұмыссыздықтың алдын алу шаралары.
Ауыл мектебі оқушыларын рухани-адамгершілікке тәрбиелеудің педагогикалық шарттарының орындалуы
Социум және әлеуметтік қатынастарды әлеуметтік жұмыс өрісінің объектісі ретінде қарастыру
Мәтін және онымен жұмыстың бағдарламалық талаптарын орындаудың негізгі жолы – тілдік талдау
Теңіз сорапты штангілі қондығылармен жабдықталған ұңғылардың жабдығын таңдау және технологиялық жұмыс режимін орнату
Кәсіби бағдар берудегі оқушылардың тұлғалық ерекшеліктерін психологиялық зерттеу
Қазақстан Республикасының бюджет жүйесінің болашақта даму және жұмыс істеу программасы
Математикадан сыныптан тыс жұмысындағы оқушылардың шығармашылық қызметін дамыту
Өнімді өткізу, жұмыстар мен қызмет көрсетулерден түсетін табыс, оның өсу факторлары және оны жоспарлау
ҚАЗАҚСТАН БІРІНШІ ДҮНИЕЖҮЗШК СОҒЫС ЖЫЛДАРЫНДА