Оқушы алдына проблемалық мәселе туғыза отырып, теріс сандарды қосуға дағдыландыру
Сабақтың тақырыбы Теріс сандарды қосу
Сабақтың мақсаты; 1. Оқушы алдына проблемалық мәселе туғыза отырып, теріс сандарды қосуға дағдыландыру.
2. Оқушы белсендігін арттыруға, өздігінен жұмыс жасап,
ой - өрісін дамыту, практикалық есептер шығаруға машықтандыру.
3. Есте сақтау қабілетін дамыту мақсатында алған білімдерін жауапкершілікпен қарауға, өз мүмкіндігіне сенуге тәрбиелеу
Сабақтың түрі. Жарыс сабақ
Сабақтың әдісі. Сын тұрғысынан ойлау технологиясы(кубизм, ББҮ, семантикалық кесте стратегиялары)
Сабақтың көрнекілігі; Кадаскоп.. Плакаттар, кеспе жұмыстары, Сабақ картасы
Сабақтың барысы. 1. Ұйымдастыру
2. Қайталау - оқу анасы (ауызша сұрақтар)
3. Ой қозғау (математикалық диктант)
4. Білгенге маржан (эстафеталық ойын)
5. Бар нәрсеге білім қолды жеткізер (тест жұмысы)
6. Біліміңді сынап көр (оқулықпен жұмыс)
7. Ой түйіні(білемін, білдім, үйрендім)
8. Қорытындылау. Бағалау
Сабақтың картасы
Сен бүгін өз біліміңді көрсете біл! Жалқауланба, өз пікіріңді жасқанбай айт
Математика сабағында қолданатын дидактикалық ойындар
Дидактикалық ойындар математика сабағында
Математиканы оқытудың әдістері
Математика пәнін оқытуда батауыш мектептің оқу үдерісінде тиімді оқытудың әдістерін таңдап алу және ендіру
2 – сынып математика пәні мазмұнының ерекшеліктері
Жай бөлшектерге амалдар қолдану
2 – сынып математика пәні мазмұнының ерекшеліктерін зерттеу
ОҚЫТУ ҚҰРАЛДАРЫН БАСТАУЫШ МЕКТЕП ОҚУШЫЛАРЫН ОҚЫТУДА ҚОЛДАНУЫНЫҢ ТЕОРИЯЛЫҚ НЕГІЗДЕРІ
Теріс санды теріс санға бөлу
Компьютерлік ойындардың түрлері
Баланың мектепке келу мәселесі
Ауыл мектебі оқушыларын рухани-адамгершілікке тәрбиелеудің педагогикалық шарттарының орындалуы
Кәсіби бағдар берудегі оқушылардың тұлғалық ерекшеліктерін психологиялық зерттеу
МҰХАММЕД ХАЙДАР ДУЛАТИ ШЫҒАРМАШЫЛЫҒЫНДАҒЫ АДАМ МӘСЕЛЕСІН ФИЛОСОФИЯЛЫҚ ТҰРҒЫДАН ТАЛДАУ
Компьютерлік ойындардың жеткіншектердің агрессивті мінез-құлқына әсер ету мәселесі
Математикадан сыныптан тыс жұмысындағы оқушылардың шығармашылық қызметін дамыту
Ақыл-ойының дамуы артта қалған 2-3 сынып оқушыларының уақыт және кеңістік жөніндегі түсініктерді қолдануы
ОҚУШЫҒА ПСИХОЛОГИЯЛЫҚ - ПЕДАГОГИКАЛЫҚ МІНЕЗДЕМЕ
Физика сабағында оқушыларды қарқындата оқыту
Салық қызметі органдарының қызметін ұйымдастыру мен басқарудағы кейбір мәселелер және оны жетілдіру жолдары