Бүгін бізге көп қонақтар отыр қалай ойлайсыздар басқа ауылдан келген қонақтар қандай көлік түрлерімен келді деп ойлайсыңдар
Сабақтың тақырыбы: Ұлттық ойындар туралы не білемін? В дыбысы мен әрпі.
Сауат ашу 1 сынып
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)
1. 7 Тыңдалған материал бойынша өз пікірін айту
1. 8 Берілген тақырыпқа әңгіме құрап айту
1. 9 Сөздерді, дыбыстарды орфоэпиялық нормаларға сәйкес дұрыс айту
Сабақтың мақсаттары Барлығы: Жаңа білімді меңгереді.
Көбі: Тақырыпты түсініп, тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылайды.
Кейбірі: Алған білімді өмірде қолдана алады.
Тілдік мақсат: 1. 2. 5. 1. Мәтін иллюстрациясы бойынша сұрақтар қоя білу
Жетістік критерийлері: Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады.
Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете алады.
Құндылықтарды дарыту: Оқушыларды бір - біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.
Пәнаралық байланыс Өнер, ана тілі сабағы
АКТ қолдану дағдылары Аудиожазба, таныстырылым.
Тілдік құзыреттілік Ойын - игра
Дескриптор: Дыбыстарды ажыратады, буындап, тұтас оқиды.
Мәтін мазмұны байынша сұрақ қояды.
Сабақтың басы
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру (5 минут)
Білу
Түсіну
Ертеңгілік шеңбері
Қол алысып, қане, біз,
Достасайық бәріміз.
Айтарым бар сендерге,
Тез тұрыңдар шеңберге.
Қандай жақсы бір тұру,
Достарменен бір жүру!
Қандай жақсы дос болу!
– Балалар, бір - біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш.
Бүгін бізге көп қонақтар отыр қалай ойлайсыздар басқа ауылдан келген қонақтар қандай көлік түрлерімен келді деп ойлайсыңдар?
балалар бірнеше көлік түрлерін атайды. автобус сөзінде бізге таныс әрін В ендеше бүгінгі өтетін әрпіміз В. Ендеше В дыбысы бар сөздерге байланысты Топқа бөленеміз. І топ Верталеттар, ІІ топ Пойыздар. ІІІ топ Автобустар
Балалар сендер тағы бір көлік түрі туралы айтпай отырсыңдар көшпелі ата бабамыз пайдаланған және қазірде қолданыста жылқы
Жылқы малына қатысты қандай ойын түрлерін білеміз.
Иә балалар сендер айтып отырған ойын түрлері ұлтты ойындар деп аталады ұлттық ойындар ата бабамыздан мирас болып қалған мұра.
Сабақтың ортасы 8 минут
Қолдану
№1. І тапсырма Ұлттық ойындардың суретін салу
Қорғау.
ойын игра
Асық арқылы бағалау
Сергіту сәті 1 минут
Ұшты ұшты ойыны
Аяқталуы 16 минут
Қызықты тапсырма 8 минут
Жинақтау
№2. Тапсырма. Оқылым Пойыз вагонына сөздер жинақтау әр топ
2 - 3 - 4 буынды сөздер
Трамвай, вагон, вагондар, автобус. велосипед. автобустар
Бағалау
№3. тапсырма Тікұшақтың суретін салу
өзін - өзі бағалау. өзара бағалау, критерий арқылы бағалау
1. Ұшақ аспанда болса 1балл
2. Терезесі болса 1 балл
3. Терезеден ұшқыш көрінсе 1балл
4. Әдемі болса 1 балл
5. Аспанда бұлт болса 1 балл
Алматы облысы, Алакөл ауданы,
Қабанбай ауылы №3 Қабанбай орта мектебі
Бастауыш сынып мұғалімі Оспанбекова Шолпан Сатылмасовна
Толық нұсқасын жүктеу
Математика сабағында халықтық педагогиканы пайдаланудың әдістемесі
КӨҢІЛДІ МЕРЕКЕЛЕР ЖӘНЕ ҚЫЗЫҚТЫ ЕРТЕҢГІЛІКТЕР
Адам құқығы бала құқығы
Оқушылардың шығармашылық жұмыстары
М. Әуезовтың өмірі мен шығармаларын орта мектепте оқытудың өзіндік ерекшелігі
КӨҢІЛДІ МЕРЕКЕЛЕР МЕН ҚЫЗЫҚТЫ ЕРТЕҢГІЛІКТЕР
МҰХТАР ӘУЕЗОВТІҢ ӘҢГІМЕ ЖАНРЫН ОҚЫТУ
Балабақшадағы құрастыру жұмыстары мен өткізу жолдары
Бейнелеу іс-әрекетінің негізгі міндеттері, әдістері мен жұмыс тәсілдері
Математиканы басқа пәндермен байланыстыра оқытудың ерекшеліктері
Басқару процесiнiң мазмұны
Ақтөбе қаласы бойынша салық және басқа да міндетті төлемдердің бюджетке түсуін талдаудың ақпараттық жүйесін тұрғызу
КЕЛДІБЕКҰЛЫ ҚАЗЫБЕК БИ
ЖАНГЕЛДІҰЛЫ ЕСКЕЛДІ
Экранды басқаратын процедуралар мен функциялар
Экономикалық өкіметке кім және қалай қожалық етуде - меншік және меншік құқығы
Желілік жоспарлау мен басқару әдісін қолданғандағы экономикалық талдаудың және бизнес жоспарлаудың стратегиясы және тактикасы
Кәсіпорынның өндіріске, өнімді сатуға жұмсалған және басқа да шығындары
Мақта тазалау кәсіпорын басқарушылық есебін және ішкі аудитін ұйымдастыруды ( Шардара - мақта ЖШС)