Проблема туғызу
1. Сабақтың тақырыбы: Күрделі функцияның туындысы
2. Сабақтың мақсаты:
А) Білімділік – оқушыларға күрделі функция ұғымын, оның туындысын табу формуласын қорытуды түсіндіру;
Ә) Тәрбиелік – оқушылардың бойына ұқыптылық, тиянақтылық қасиеттерді дарыту;
Б) Дамытушылық – оқушылардың күрделі функцияның туындысын табу білік, дағдыларын қалыптастыру;
В) Практикалық – оқушыларға күрделі функцияны құрастыруға және оның туындысын табуға есептер шығаруды үйрету.
3. Сабақтың типі: Жаңа білімді меңгерту.
4. Сабақтың түрі: Проблемалық сабақ
5. Оқыту әдістері: Түсіндірмелі, сұрақ - жауап;
6. Сабақтың көрнекілігі: Интербелсенді тақта, слайдтар
7. Сабақтың жоспары:
I. Ұйымдастыру кезеңі
II. Проблема туғызу
III. Жаңа тақырыпты түсіндіру
IV. Бекіту тапсырмалары:
А) Күрделі – қарапайым және керісінше № 175, №176
Ә) Анықтап алайық! № 177
Б) Туындыны табайық! № 178
V. Қорытындылау
VI. Үйге тапсырма: №175 (в), №176 (в), №179 (в)
8. Сабақтың барысы:
Шығыс Қазақстан облысы,
Аягөз ауданы, Горный ЖББОМ КММ
математика - информатика пәні мұғалімі
Жагипарова Арай Бакытовна
Биология сабақтарында проблемалық әдісті пайдалану
Интерактивті оқыту әдістері
Проблемалық оқыту жолдары мен әдістемесі
Проблемалық оқыту үрдісі
Проблемалық оқытудың зерттелуі
Сабақты проблемалық оқыту технологияларын пайдалану арқылы ұйымдастыру
БАСТАУЫШ СЫНЫПТА ПРОБЛЕМАЛЫҚ ОҚЫТУДЫҢ ТЕХНОЛОГИЯСЫНЫҢ ТЕОРИЯЛЫҚ НЕГІЗДЕРІ
Модульдың оқытуда мүгалім оқытуды үйымдастырушы
Бастауыш сынып математикасында проблемалық технологияны қолдану
Бастауыш мектепте проблемалық оқытудың ерекшеліктері
Қазақстанның ұлттық экологиялық проблемалары
Синьцзян Ұйғыр автономия Іле қазақ облысының экономикалық географиялық проблемалары
Қазіргі кездегі қазақстандағы білім беру жүйесіндегі проблемалар
Бюджет тапшылығының проблемалары және бюджет тапшылығының болу себептері , оны төмендетудің әдістері .
ЕГЕМЕН ҚАЗАҚСТАННЫҢ САЯСИ ПРОБЛЕМАЛАРЫ
СТИЛИСТИКА ЖӘНЕ ОНЫҢ ПРОБЛЕМАСЫ
Философиядағы адам проблемасы
ЭТНОДЕФОРМАЦИЯ ЖӘНЕ ҮЛТТЫҚ ОЙ-САНАПРОБЛЕМАСЫ
Мемлекеттік басқарудағы құқықтық реттеу проблемалары мен оларды шешу жолдары
Проблемалық ситуация негізінде оқушының көркем әдебиетке деген қызығушылығын арттыру