Сөйлесім əрекетінің түрлеріне сай оқушыны тілдік білім негізінде түсінікті сөйлеуге, сауатты жазуға үйрету

Топтамадағы сабақтар тізімі:
1. Кел, танысайық! Сен неше жастасын!
2. Менің достарым
3. Кел, текше ойнайық!
4. Сен қайда барасың?

Сабақтың жоспары
Қазақ тілі орыс мектебіне
Класы: 2
Тақырыбы: Кел, танысайық! Сен неше жастасын!
Мақсаты: Сөйлесім əрекетінің түрлеріне сай оқушыны тілдік білім негізінде түсінікті сөйлеуге, сауатты жазуға үйрету.
Міндеттері:
Білімділік: қарым - қатынас əдебінің қарапайым нормаларын меңгерту;
Дамытушылық: оқушылардың тілдік дағдысы мен білігін дамыту;
Тәрбиелік: оқушыларды үлкендер мен кішілерді құрметтеуге, сыйлауға тәрбиелеу.
Сабақтың түрі: жаңа сабақ
Әдістері: талдау, сұрақ - жауап, әңгімелеу, талқылау, ой толғаныс.
Көрнекілік: суреттер, тірек - сызба, сөзжұмбақ.
Сабақтың жоспары

Сабақтың барысы
Оқушылармен амандасу. Көңіл күйін сұрау.
- қазақ тілінің әліпбиінде қанша әріп бар?
- қазақ тілінің төл дыбыстарын ата?
- дауысты және дауыссыз әріптерді ата?

Бүгінгі жаңа тақырыбымыз Кел, танысайық! , Сен неше жастасын?", жалпы отбасы туралы.
Жарайсыңдар, балалар!



Ұқсас жұмыстар

Қазақ тілі Орыс тілі Ағылшын тілі
Бастауыш сыныптарда үндестік заңдылығын үйретудің жолдары
Қазақ тілі сабағында мәтінді оқыту түрлері
Қазақ тілі сабақтарында оқушылардың сөйлеу әрекеттерін дамыту
Орыстілді мектеп оқушыларының жазбаша сөйлеу тілін дамыту әдістемесі (5-6 – сынып)
Оқушыларға мәтіндер арқылы тәрбие тәрбие беру жағын сұрыптау
Ортаңғы сыныптарға тыңдап түсінуді үйрету
МОРФОЛОГИЯ МӘСЕЛЕЛЕРІН ОҚЫТУ АРҚЫЛЫ ОҚУШЫЛАРДЫҢ ТІЛІН ДАМЫТУ ӘДІСТЕРІ
Инклюзивтібілім беру жағдайында бастауыш сынып оқушыларына қазақ тілін үйрету
Сандық интерактивтік мультимедиалық білім беру қорлары
ҚР қоғамдық жаңа даму кезеңінде жоғары білім беру
ДУЛАТ ХҰСАЙЫНҰЛЫ МҰХАММЕД ХАЙДАР
АЛТЫНАЙҰЛЫ ҚАРАСАЙ
Қазақстандағы саяси PR технологияларының сайлау кампанияларындағы қолдану
Мәтін және онымен жұмыстың бағдарламалық талаптарын орындаудың негізгі жолы – тілдік талдау
XX ғасыр басындағы тарихи білім беру жүйесі
Екі жақтан қоректенетін машина негізіндегі электржетегінің математикалық сипатталуы
Дыбыс үндестігі арқылы орыс бөлімі студенттерін қазақша сөйлеуге үйрету әдістемесі
ҚТС жалпы номерлік сыйымдылығы және минималды материалды шығынға сай РАТС-тың оптималды сыйымдылығы таңдалын
Қазіргі кездегі қазақстандағы білім беру жүйесіндегі проблемалар