МатематикаСабақ тақырыбы
Математика
Сабақ тақырыбы: Айнымалысы бар өрнектер (2 сағ)
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарлама сына сілтеме)
• Әріпті өрнектер, теңдіктер мен теңсіздіктерді еске түсіре отырып, айнымалы ұғымымен танысады.
• Айнымалылар - бұл өрнектер, теңдіктер мен теңсіздіктердің орнына әртүрлі сандарды қою екенін түсінеді.
• Айнымалысы бар өрнектің сандық мәнін дұрыс есептеп табудың жолын көрсетеді.
Айнымалысы бар өрнектер анықтамасын біледі (барлығы)
Айнымалысы бар өрнектің мәнін таба алады(көпшілігі)
Берілген анықтамаларды қолдана алады(кейбіреуі)
Сабақтың басы Қызығушылықты ояту
Амандасу, Түгендеу
Оқушылар бір - біріне жымиып қарап, жақсы көңіл күй сыйлайды.
Топқа бөлу
Үй тапсырмасын тексеру №695(2)
в = - 1, 3 болғанда, 7 - 2в=7 - 2•(- 1, 3) =7+2, 6=9, 6
Жауабы: 9, 6
№695(4)
d=- 3, 6 болғанда 4+5d=4+5•(- 3, 6)=4 - 18=- 14
Жауабы: - 14
Тарғап ауылындағы орта мектеп МДШО КММ
математика пәні мұғалімі: Ш. Б. Камалова
Саяси жүйе теориясының авторы
Графикалық координаттар ( Турбо Паскаль )
Музыкалық тәрбиенің тенденциялары
Тағам биотехнологиясы пәнінің жұмыс бағдарламасы
Анықталмаған интеграл қасиеттері
Сенсорлық бұзылыстары бар балаларды оқыту ерекшеліктері
МДҰ әдістемелік кабинет
ТАМАҚ ӨНДІРІСТЕРІНІҢ ЖАЛПЫ ТЕХНОЛОГИЯСЫ пәні бойынша жұмыс бағдарламасы
Білім беруді ақпараттандыру қоғам дамуының факторы ретінде
Педагогикалық практиканың жүргізілуі жөнінде оқытушылардың есебі
Крест жорықтары ортақ тақырыбы бойынша жиынтық бағалау
Бастауыштары есімдіктердің әр түрінен болатын Менің курстас жолдастарым тақырыбында шағын әңгіме құрастырыңыз
Сабақтың тақырыбы
Бұқар жырау шығармаларының басты тақырыбы - халқына, отанына деген ыстық махаббаты
Грамматикалық тақырыбымыз Ыңғайлас салалас
Тәрбие сағат тақырыбы
Тәрбие сағаттың тақырыбы
Адамгершілік тақырыбы - мәңгілік
Тәрбие сағатының тақырыбы
Шығармаларының негізгі тақырыбы - өндіріс өмірі мен ауыл тіршілігінің тынысы